Santrifüj 

Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
 • 800D SANTRİFÜJ CİHAZI 6 TÜPLÜ
  1 650,00 TL TEKLİF AL
  TEKLİF AL
  Kompakt yapısı ve kolay kullanım avantajlarıyla yüksek mukavemetli plastikten yapılmıştır. Hastanelerde ve biyokimyasal laboratuvarlarda, kan, serum ve plazmanın kaliteli analizi için uygundur.
 • SH120 Hematokrit Santrifüj Cihazı
  0,00 TL TEKLİF AL
  TEKLİF AL
  Aile hekimliği merkezlerinin ve küçük sağlım birimlerinin kullanımına uygun olan Yuda Hematokrit santrifüj cihazı, küçük ve sessiz çalışması ile beklentilerinizi maksimuma çıkarıyor. 6 tüp kapasitesine sahip olan cihaz dakikada 4000 devir hıza çıkabiliyor. Aynı zamanda timer özelliği olan cihazda 30 dk'ya kadar zaman ayarı yapabiliyorsunuz.
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler

Santrifüj

Tıp biliminin gelişmesi ve ortaya koyduğu mükemmel ürün seçenekleri, yıllardan beri takdir edilen ürün avantajlarını gözler önüne getirmiştir. Özellikle de tetkik ve analizlerinin yapılabilmesi açısından, firmamızın ortaya koymuş olduğu ürün seçenekleri oldukça makul ve nitelikli bir çözüm bütünlüğü yaratmaya devam etmektedir. Yüksek tutulmuş ürün kalitesi ile birlikte santrifüj iyi bir laboratuvar malzemesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Özellikle de tahlil istenen hastaların mevcut değerlerinin ortaya çıkması konusunda, kan ve benzer unsurları dinamik kalma konusunda destekleyen ürün seçenekleri bu şekilde karşınıza gelmektedir.

Dairesel hareketlerle birlikte tetkiki gerçekleştirilecek malzemenin belli bir kıvamda kalmasını sağlayan ürün seçeneği, özellikle kan analizi noktasında verimli bir kullanım unsuru olarak kendini göstermektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan sağlıklı ve kaliteli ürün seçenekleri, sağlık merkezleri için gerçekten ideal bir çözüm yaratmak durumundadır. Kusursuz bir sisteme sahip olan ürün seçenekleri, çok faydalı sonuçlar üretip sağlık merkezinde önemli görevler üstlenmek durumundadır.

Santrifüj Çeşitleri

Firmamız bünyesinde, özellikli, avantajlı ve nitelikli ürün seçenekleri kendini gösteriyor. Kan çalkalama cihazı olarak bilinen ürün seçeneğinin farklı boyutta ve farklı devirde alternatifleri kendini göstermektedir. Son derece uygun ve nitelikli bir biçimde ortaya çıkmış olan santrifüj çeşitleri, uygun kullanım konusunda müşterilere her zaman büyük destek sağlamaktadır. Geç kalmadan burada hazırladığımız çözüm ve projelerden yardım alabilirsiniz.

Santrifüj Fiyatları ve Çeşitleri

Tetkik ve analiz konusunda nitelikli çalışmalar yapabilmek için, özellikle laboratuvar teknolojisini geliştiren ürünlere yakından bakmak gerekir. Firmamızın bu konuda önemli bir değer olarak ortaya koyduğu sağlıklı ürün seçenekleri, uygun rakamlı ve kaliteli bir alternatif olarak ön plana çıkmıştır. Santrifüj fiyatları ve çeşitleri değerlendirmesini yaparken, firmamız örnek çalışmalar ile birlikte burada insanların memnuniyetini ön plana getirecek seçenekleri gözden geçirilmiştir.

Tam da bu bağlamda karşınıza çıkan ürün yelpazesi, her bakımdan size kolaylık ve avantaj sağlamaya devam edecektir. Muayene ve tetkik sonuçlarının sağlıklı bir şekilde ortaya çıkması konusunda, kan tahlillerinin verimliliği her zaman üst düzeyde olmalıdır. Buradaki cihazlar ise bu konuda önemli bir destek sağlamaktadır.

Santrifüj Fiyatları

Özel hastaneler, sağlık kuruluşları ve laboratuvar bulunan bütün noktalarda, medikal ihtiyaçların karşılanması büyük bir gerekliliktir. Burada ürün kalitesi belli standartlarla kendini gösterirken, özellikle de santrifüj fiyatları ekonomik bir çözüm bütünlüğü sağlamalıdır. Firmamız bünyesinde size sunulmuş ekonomik ürün tercihlerini, sayfalarımızı nitelikli yapısı ile hemen değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kalite anlayışını ve yüksek standartları en iyi pozisyonda ortaya çıkarmış olan firmamız, sizi bu pozisyonda destekleyecek ve makul ürün çözümleri en iyi şekilde kendini göstermeye devam edecektir. Hemen harekete geçebilir ve bu nitelikli fırsatlardan istifade edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda ortaya koyduğumuz sonuçlar, ürün kalitesi ve ekonomik fiyatlar noktasında size yardımcı olacaktır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü