Uygun Fiyatlı Medikal Ürünler Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Aile Hekimi Alışveriş, 2013 yılında Alev Seza Dere tarafından kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Vizyonumuz, kaliteli ve güvenilir tıbbi malzemeleri sağlık camiasına en uygun fiyatlarla ve güvenle ulaştırmaktır. Sitemizde, sektörün önde gelen markalarının ürünlerini bulabilirsiniz. Acon, Aqua, Aremed, Ayset, Bambino Cotton, Benecheck, Berika, Bıçakçılar, Damla Sağlık, Endostall, Erka, Galena, İME-DC, Karadeniz Medikal, Laboquick, Littmann, Medishop, Medisin, Mega-Term, Mesilife, Nimomed, Plusmed, Riester, Seyitler Kimya, Sıhhat Pharma gibi markaların enjektör, flaster, sargı bezi, cerrahi alet, cihazlar, hastane malzemeleri ve aile hekimliği formları gibi çeşitli ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Aile Hekimi Alışveriş olarak müşteri memnuniyetini en önemli değerimiz olarak görüyoruz. Bu nedenle sitemizde ücretsiz kargo, kapıda nakit ödeme seçeneği ve tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuyoruz. Ayrıca sitemizde sağlıkla ilgili bilgilendirici içerikler, kampanyalar veya faydalı ipuçları da paylaşıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek hem kendinizi hem de hastalarınızı bilgilendirebilir ve faydalanabilirsiniz.

Aile Hekimi Alışveriş olarak sağlık sektörüne katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bugüne kadar 8000’i aile hekimi olmak üzere 10000’e yakın müşteriye ulaştık. Müşterilerimizin %95’i sitemizden memnun kaldıklarını ve tekrar alışveriş yapacaklarını belirttiler. Satış rakamlarımız her yıl artarak sağlık sektöründe lider bir konuma geldik.

Aile Hekimi Alışveriş olarak sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırmak ve sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak için çalışmaktayız. Sitemizden alışveriş yapan sağlık çalışanları hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri güvenle temin edebilirler. Sitemizin sunduğu avantajlar sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirler.

Aile Hekimi Alışveriş olarak rakiplerimizden farklıyız. Çünkü biz sadece bir e-ticaret sitesi değiliz. Biz aynı zamanda sağlık camiasının bir parçasıyız. Sağlığınız için yanınızdayız.

Sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Ünvanı : DERE MEDİKAL BİLGİSAYAR GİYİM EĞİTİM HİZMETLERİTEKSTİL TİCARET SANAYİ LTD. ŞTİ.

Adres : MAHMUTPAŞA MAH. GOP BULV. NO:279/D   MERKEZ/ TOKAT

Telefon : 0 356 213 16 26

GSM : 0 553 657 81 39

Faks : 0 356 214 44 90

Email : info@ailehekimialisveris.com

Satış Temsilcisi Email: serkan.ilhan@ailehekialisveris.com 


Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü