Tabela / Kaşe / Kartvizit / Çerçeve 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

TABELA

Aile Sağlığı Merkezlerinin hekim ve diğer odalarında kullanılacak tabelalara Sağlık Bakanlığı belirli standartlar getirmiştir. Bunlar tabelaların belirli bir büyüklük ve renkte olmasını gerektirmektedir. Aile Hekimi Alışveriş sitemizde bulunan tüm tabelalar bu standartlara uygundur. Bu tabelalar Enjeksiyon /Pansuman odası Tabelası, Gebe İzlem ve Aile Planlaması Tabelası, Bebek Bakım ve Emzirme Alanı Tabelası, Bebek / Çocuk Aşılama ve İzlem Odası Tabelası, Gebe İzlem ve Üreme Odası Tabelası, Muayene Odası Tabelası, WC Bay Tabelası, WC Bayan Tabelası, Engelli WC Bay Tabelası, Engelli WC Bayan Tabelası ve Acil Müdahele Odası Tabelasını içerir.

KAŞE

Küçük, orta ve Büyük olmak üzere üç boy olarak ve birde cep kaşesi olarak dört farklı modelimiz mevcuttur. Kaşe üzerine yazılacak bilgiler sipariş esnasında açıklama veya not bölümüne yazılarak iletilir. Kaşe bilgileri o sırada verilmemişse 05536578139 nolu whatsapp numarasından ve ya alevdere@ailehekimialisveris.com mail adresine gönderilebilir.

KARTVİZİT

Hekimlerimizin hastalarına kendilerine ulaşabilmeleri için iletişim bilgilerini vermeleri hem kendi işlerini hem de hastalarının işlerini kolaylaştırır. Kartvizitler üzerindeki bilgiler sipariş esnasında açıklama veya not bölümüne yazılarak iletilir. kartvizit bilgileri o sırada verilememişse 05536578139 nolu whatsapp numarasından ve ya alevdere@ailehekimialisveris.com adresine gönderilebilir.

ÇERÇEVE

Aile sağlığı merkezi, Özel muayenehaneler, Diş hekimi Muayenehanesi, veteriner hekim muayenehanelerinde bazı afişlerin asılması zorunludur. Bazıları da bilgilendirme amaçlı asılabilir. Bu esnada kullanılan çerçeveler kaliteli ve uzun ömürlü olması gerekir. Aile hekimi Alışveriş sitemizde Aliminyum A3, A4, ve 50*70 boyutlarında çerçeve bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü