Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Santrifüj nedir ne işe yarar?
   

Santrifüjler, çeşitli laboratuvarlarda sıvıları, gazları veya sıvıları yoğunluğa göre ayırmak için kullanılır. Araştırma ve klinik laboratuvarlarında santrifüjler genellikle hücre, organel, virüs, protein ve nükleik asit saflaştırması için kullanılır.

Santrifüj işlemi nedir?
   

Santrifügasyon (Santrifüj Etme, Santrifüj İşlemi, Santrifüjleme): Temel olarak bir ayırma yöntemidir. Dönme hareketinden elde edilen merkezkaç kuvveti kullanılarak örnek içindeki parçacıklar şekil, büyüklük ve yoğunluklarına göre ayrılır. Santrifüj: Santrifügasyon işleminin gerçekleştirildiği cihazın adıdır.

Santrifüj çeşitleri nelerdir?
   
  • Masaüstü Santrifüjler.
  • Soğutmalı Santrifüjler.
  • Ultra Santrifüjler.
  • Vakum Santrifüjler.
Santrifüj ile çalışırken nelere dikkat edilmeli?
   

Santrifüj İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir ? Santrifüj cihazını kullanırken öncelikle cihaz sağlam ve düz bir zeminde çalıştırılmalıdır. Ayrıca cihaza yerleştirilen tüpler de dengede olmalıdır. Dengede olmaması halinde cihaz titreşme yapabilir ve sonucunda tehlike arz edebilir.

Santrifüj cihazına tüpler nasıl yerleştirilir?
   

Santrifüj işlemi için özel tüpler kullanılır. Bu tüpler, cihazın içine simetrik olarak yerleştirilir. Cihazın devri ve kaç dakika döneceği, içindeki maddeye göre değişkenlik gösterebilir. Uygun devir ve dakika ayarlanarak işlem yapılır.

Santrifüj

Tıp biliminin gelişmesi ve ortaya koyduğu mükemmel ürün seçenekleri, yıllardan beri takdir edilen ürün avantajlarını gözler önüne getirmiştir. Özellikle de tetkik ve analizlerinin yapılabilmesi açısından, firmamızın ortaya koymuş olduğu ürün seçenekleri oldukça makul ve nitelikli bir çözüm bütünlüğü yaratmaya devam etmektedir. Yüksek tutulmuş ürün kalitesi ile birlikte santrifüj iyi bir laboratuvar malzemesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Özellikle de tahlil istenen hastaların mevcut değerlerinin ortaya çıkması konusunda, kan ve benzer unsurları dinamik kalma konusunda destekleyen ürün seçenekleri bu şekilde karşınıza gelmektedir.

Dairesel hareketlerle birlikte tetkiki gerçekleştirilecek malzemenin belli bir kıvamda kalmasını sağlayan ürün seçeneği, özellikle kan analizi noktasında verimli bir kullanım unsuru olarak kendini göstermektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan sağlıklı ve kaliteli ürün seçenekleri, sağlık merkezleri için gerçekten ideal bir çözüm yaratmak durumundadır. Kusursuz bir sisteme sahip olan ürün seçenekleri, çok faydalı sonuçlar üretip sağlık merkezinde önemli görevler üstlenmek durumundadır.

Santrifüj Çeşitleri

Firmamız bünyesinde, özellikli, avantajlı ve nitelikli ürün seçenekleri kendini gösteriyor. Kan çalkalama cihazı olarak bilinen ürün seçeneğinin farklı boyutta ve farklı devirde alternatifleri kendini göstermektedir. Son derece uygun ve nitelikli bir biçimde ortaya çıkmış olan santrifüj çeşitleri, uygun kullanım konusunda müşterilere her zaman büyük destek sağlamaktadır. Geç kalmadan burada hazırladığımız çözüm ve projelerden yardım alabilirsiniz.

Santrifüj Fiyatları ve Çeşitleri

Tetkik ve analiz konusunda nitelikli çalışmalar yapabilmek için, özellikle laboratuvar teknolojisini geliştiren ürünlere yakından bakmak gerekir. Firmamızın bu konuda önemli bir değer olarak ortaya koyduğu sağlıklı ürün seçenekleri, uygun rakamlı ve kaliteli bir alternatif olarak ön plana çıkmıştır. Santrifüj fiyatları ve çeşitleri değerlendirmesini yaparken, firmamız örnek çalışmalar ile birlikte burada insanların memnuniyetini ön plana getirecek seçenekleri gözden geçirilmiştir.

Tam da bu bağlamda karşınıza çıkan ürün yelpazesi, her bakımdan size kolaylık ve avantaj sağlamaya devam edecektir. Muayene ve tetkik sonuçlarının sağlıklı bir şekilde ortaya çıkması konusunda, kan tahlillerinin verimliliği her zaman üst düzeyde olmalıdır. Buradaki cihazlar ise bu konuda önemli bir destek sağlamaktadır.

Santrifüj Fiyatları

Özel hastaneler, sağlık kuruluşları ve laboratuvar bulunan bütün noktalarda, medikal ihtiyaçların karşılanması büyük bir gerekliliktir. Burada ürün kalitesi belli standartlarla kendini gösterirken, özellikle de santrifüj fiyatları ekonomik bir çözüm bütünlüğü sağlamalıdır. Firmamız bünyesinde size sunulmuş ekonomik ürün tercihlerini, sayfalarımızı nitelikli yapısı ile hemen değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kalite anlayışını ve yüksek standartları en iyi pozisyonda ortaya çıkarmış olan firmamız, sizi bu pozisyonda destekleyecek ve makul ürün çözümleri en iyi şekilde kendini göstermeye devam edecektir. Hemen harekete geçebilir ve bu nitelikli fırsatlardan istifade edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda ortaya koyduğumuz sonuçlar, ürün kalitesi ve ekonomik fiyatlar noktasında size yardımcı olacaktır.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü