Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Nebulizatör Nedir?
   

Nebulizatör, sıvı haldeki ilaçları cihazdan gelen basınçlı hava etkisiyle buhar haline getirerek akciğerlere inhale edilmesini sağlayarak solunum yollarının rahatlamasını sağlayan bir cihazdır.

Nebulizatör Çeşitleri Nelerdir?
   

Üç çeşit nebulizatör bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kompresörlü Nebulizatör
  • Mesh Nebulizatör
  • Ultrasonik Nebulizatör
Nebulizatör İçine Ne Konur?
   

Nebulizatör ilaçları nebulizatör haznesine  konularak işlem yapılır. 2-3 cc ilave serum fizyolojik konulması ilaçtan yararlanmayı artırmaktadır. Bu makineler ilaç alımı için kullanılabileceği gibi, nefesi yumuşatmak için su yada tuzlu su ile de çalıştırılmaktadır. 

Nebulizatör Kaç Dakika Kullanılmalı?
   

Nebulizatör tedavisinde en iyi sonucu alabilmek için gereken bütün ayrıntılara dikkat ederek inhalasyon cihazı çalıştırılmalıdır. Nebulizatör kullanımı yaklaşık olarak 10-15 dakika kadar sürmelidir.

Nebulizatör Cihazına Su Konur mu?
   

Nebulizatör solunum cihazı çalışma prensibi, ilaçlı hava makinesi olarak bilinsede ortamdaki havayı nemlendirerek nefesi yumuşatmak için de kullanılabilir. Bu sebeple cihazın içine su konularak buhar makinesi olarak kullanılabilmektedir.

Nebulizatör Parçaları Nelerdir?
   

Nebulizatör parçaları içinde hava borusu, ilaç haznesi, yetişkin maskesi, çocuk maskesi, ağızlık, burunluk ve yedek hava filtreleri bulunmaktadır. Nebulizatörler elektrikli ve pilli olarak çalışır. Pilli nebulizatörler taşınabilen mini cihazlardır.

Nebulizatör Nasıl Temizlenir?
   

Cihazın temizliği kullanımda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Nebulizasyon işlemi biter bitmez cihazın gerekli temizliğinin yapılması hastanın sağlığı için oldukça önemlidir. Nebulizatör cihaz temizliği şu şekilde yapılmalıdır;

  • Ürün prizden çıkarılmalıdır.
  • İlaç konulan kap ve maske cihazdan ayrılmalıdır.
  • Çıkarılan parçalar sabunlu su ile yıkanıp bol su ile durulanmalıdır.
  • Taşınabilir nebulizatör ve diğer nebulizatörler 2-3 günde bir düzenli olarak temizlenmelidir.

Nebulizatör

Modern tıbbın gelişimi içerisinde olduğu bu günlerde, özellikle araç-gereç ve medikal ürünlerinin çok ekonomik şekilde insanların karşısına çıktığı görülmektedir. Akciğer gibi çok önemli organlarınız sıkıntı çıkardığında, doktorların tavsiye ettiği ilaçları ve tedavi yöntemlerini mutlaka kullanmak gerekir. Sis formundaki ilacı uygulama konusunda ideal bir tercih olan nebulizatör, ekonomik ve uygun koşullarda karşınıza çıkmaktadır. Adeta bir muayene ücretine tedarik edebileceğiniz bu ürün seçenekleri, evde uygulamalı olarak kullanabilmek açısından size büyük katkı sağlamaktadır.

İlaçları buhar ve sis formunda akciğere ulaştıran ürün seçenekleri, astım, bronşit ve benzer rahatsızlıklarda doktorların tavsiye ettiği bir muayene yöntemini uygulamak için önemli bir sonuç ortaya koymaktadır. Gayet sağlıklı kaliteli ve kullanışlı ürünlerle birlikte, tedavi yöntemlerini en iyi şekilde uygulamaya koymak söz konusu olmaktadır. Buhar tedavisi olarak halk arasında yaygın bilinen uygulamalarda bu özenli ürün kullanılmaktadır. Sis şeklindeki ilaçların kullanımı akciğerler için bazı durumlarda çok önemli bir gereklilik olmaktadır.

Nebulizatör Çeşitleri

Ürün kalitesini son derece sağlıklı bir şekilde karşınıza getiren firmamız, bu konuda çok ideal ve avantajlı ürünleri en iyi biçimde gözler önüne getirmektedir. Kompresörlü modeller, klasik modeller ve standart ürün seçeneklerinin burada yaratmış olduğu geniş kategori, nebulizatör çeşitleri için size büyük destek sağlamaya devam etmektedir. Kolaylıkla tedarik edip avantajlarından fırsat elde edeceğiniz ürün seçenekleri, sayfalarımızdan size sunuluyor. Medikal sektörünün en nitelikli ürünlerini, kalite ve fiyat bakımından ideal koşullarda değerlendirmeniz söz konusu olacaktır.

Ucuz Nebulizatör

Malzeme kalitesi ve ürün yelpazesi konusunda, ekonomik ürün seçenekleri en iyi şekilde size sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda burada ön plana getirmiş olduğumuz kaliteli ürün seçenekleri, her zaman sizin için önemli çözüm ve formül yaratmaya devam etmektedir. Kalite olarak üst düzeyde ve fiyat olarak ucuz nebulizatör seçenekleri, size yani tüm müşterilerimize çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

Ekonomik bir değer olarak görmüş olduğunuz buradaki ürün seçenekleri, aynı zamanda faydalı ve ideal pozisyonda uygun bir ürün modelini gözler önüne getirmektedir. Gayet uygun rakamlarla karşınıza çıkan ürün yelpazesi, müşterilerimizin değerlendirmesi için çok önemli bir fırsat yaratmaktadır.

Nebulizatör Fiyatları

Ürün kalite standartlarını yüksek seviyede tutmak firmamızın bir alışveriş politikası haline gelmiştir. Fiyatları ise her zaman ekonomik boyutlarda ön planda tutmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini firmamızın ilkeli bir duruşu olarak değerlendirmek gerekir. Burada karşınıza çıkmış olan ürün seçeneklerimiz, oldukça elverişli ve avantajlı bir fırsat bütünlüğü ortaya koyacaktır.

Yıllar boyunca müşterisine sağladığı önemli ürün avantajları ile birlikte, firmamızın burada tedarik etmiş olduğu seçenek ve fırsatları en iyi pozisyonda gözden geçirebilirsiniz. Gayet makul bir piyasada nebulizatör fiyatları ortaya çıkarken, firmamız bu konuda en hassas alternatifleri size sunmuş ve önemli çözümler üretmeye devam etmiştir.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü