Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Latex eldiven ne için kullanılır?
   

Lateks eldivenler, orta düzeydeki görevleri tamamlamak için mükemmel tasarlanmıştır. Bu eldivenler yumuşak yemek servisi eldivenlerine oranla daha dayanıklıdır. Bunun yanında kire karşı oldukça etkili koruma sağlarlar. Yırtılmaya veya delinmeye karşı dirençli lateks eldivenler, kullanım sırasında çıkmayı önler

Nitril eldiven mi latex mi?
   

Nitril'in Latex'e kıyasla daha güçlü, daha kaliteli bir eldiven olduğudur. Ancak Lateks, daha güçlü kimyasal ve delinme direnci gerektirmeyenler için daha ucuz bir seçenektir. Eldiven kullanmayı planladığınız iş veya göreve bağlıdır.

Lateks eldiven su geçirir mi?
   

Lateks, doğal bir kauçuk türüdür ve eldivenlerin esnek, dayanıklı ve su geçirmez olmasını sağlar. Pudralı lateks eldivenler, iç kısımlarında kullanılan toz sayesinde kolay giyilebilirlik sunar.

Mavi nitril eldiven nedir?
   

Mavi nitril eldivenler, kimyasal maddelere karşı dirençli olup, laboratuvar ve sanayi sektörü çalışanları için de ideal bir koruyucu ekipman olarak bilinir. Tozsuz ve pürüzsüz yüzeyleri sayesinde hassas işlerde de tercih edilirken, esnek ve dayanıklı yapıları kullanım süresince konfor sunar.

Pudrasız lateks eldiven nedir?
   

Doğal kauçuk lateksten yapılan pudrasız lateks eldivenleri, diğer birçok sentetik alternatife rağmen muayenelerde ve ameliyatlarda kullanılan en yaygın eldiven türüdür. Bunun sebebi ele tam oturan bu eldivenlerin kullanıcıya esneklik kazandırarak el becerilerini iyileştirmesidir.

Siyah nitril eldiven nerede kullanılır?
   

Nitril muayene eldiveni; kimyasal maddelerle uğraşan insanların, laboratuvar çalışanlarının, inşaat çalışanlarının, alkol bazlı ürünlerle çalışanların güvenliği için kullanılması gereken bir gereçtir.

Vinil eldiven ne işe yarar?
   

Vinil eldivenler, gıda endüstrisi başta olmak üzere çeşitli alanlarda sıkça tercih edilen ve PVC denilen maddeden üretilen eldiven çeşitlerinden biridir. Hastane eldiveni olarak da bilinen vinil eldivenler tek kullanımlık ve anti – alerjik yapıya sahip ürünlerdir. Lateks alerjisi olanlar için kullanıma uygundur.

Vinil sağlıklı mı?
   

Çekirdek malzeme, polivinil klorür reçinesi olarak adlandırılan bir tür sentetik. Vinil döşemeler eskiden, zararlı uçucu maddeler içeriyordu, ancak günümüzde tamamen sağlıklı.

Muayene Eldiveni

Malzemeler ve geniş kategoride ürün seçenekleri, insanlar için yıllardan beri güvenilir ürün çözümlerini ön plana getirmiştir. Gayet sağlıklı ve güvenilir bir kategoride ortaya çıkmış olan muayene eldiveni ince, esnek ve kullanışlı yapısı ile dikkat çekmektedir. Pandemi sürecinde pek çok kişinin tercihi olan bu kaliteli ürün seçenekleri, klinik ortamlarda, muayene odalarında, sağlık ocaklarında ve hastanelerde ideal bir tercih olmaya devam etmektedir.

Fiyat performans bakımından değerlendirme yaptığınızda gayet sağlıklı, esnek ve sağlam ürünler karşınıza çıkmaktadır. Firmamızın desteği ile birlikte farklı ürün versiyonları karşınıza çıkarken hem pratik hem de avantajlı seçenekleri burada ortaya koyduğumuz geniş imkânlarla gözden geçirmek gerekir.

Muayene Eldiveni Fiyatları

Böylesine kaliteli eldiven modellerini her zaman ideal bir fırsat avantajı çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Kutu içerisinde çoklu ürün paketleri ve ekonomik fiyatlar, her bakımdan insanların favori tercihlerini ön plana taşımıştır. Makul şekilde gördüğünüz muayene eldiveni fiyatları, bu ürünü elde etmek isteyen herkese çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ucuz olmakla birlikte kullanışlı eldiven modelleri elastiki yapısı ile eli kavrıyor ve rahat hareket kabiliyeti konusunda insanlara çok büyük destek sağlıyor. Doktorlar, hemşireler ve bütün sağlık personelinin kolaylıkla kullanabildiği ürün seçenekleri, sağlık açısından çok önemli bir model olarak kendini göstermektedir.

Ucuz Muayene Eldiveni

Pek çok yerde kullanılan fakat fiyat olarak çok ekonomik olan ürün tercihlerini görmek için sayfalarımızda size hazırladığımız önemli sürprizler var. Makul ve uygun şekliyle görmüş olduğunuz ucuz muayene eldiveni tedavi kolaylığı bakımından kesinlikle size sunulan kaliteli bir tercihi gözler önüne getirmektedir. Firmamız esaslı çalışmalarla birlikte burada çok önemli ürünler ortaya koymuştur. Sağlık sektörünün işlemesi ve insanların görevini hızlı bir şekilde yerine getirmesi herkes açısından önemlidir.

Gerek hastalar gerekse de sağlık personeli için kolaylık sağlayan eldiven modelleri fiyat olarak ucuz, kalite olarak inanılmaz yüksek standartlarda kendini göstermiştir. Gerek hayatı kolaylaştıran gerekse de sağlık sektöründe çalışmayı avantajlı bir noktaya taşıyan ürün tercihlerimiz renkli, görsel ve sayfalarımızdan size ulaşıyor. Fiyat performans ve kalite değerlendirmesini bir arada yaptığınızda ürünlerimiz sınıfı geçen bir sonuç ortaya koyacaktır.

Ucuz Muayene Eldiveni Fiyatları

Kaliteli, avantajlı ve sağlıklı ürünler konusunda firmamız her zaman daha isabetli çözümler üretmeye devam etmektedir. Piyasanın cazip koşulları ve mevcut şartları ön plana geldiğinde ucuz muayene eldiveni fiyatları burada ekstra bir desteğin kaynağı olacaktır. Fiyat-kalite-avantaj üçgeninde özellikle firmamızın büyük bir hassasiyetle hazırlayıp sunduğu cazip sonuçları görebilirsiniz.

Pratik ve kullanışlı olmakla birlikte, geçirgenliği bulunmayan ürün seçenekleri pek çok farklı amaç için kullanılabilir. Sağlık sektöründe favori bir tercih olan eldiven modelleri, bu sektörün dışında da insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çok avantajlı bir şekilde gördüğünüz ve gözden geçirmek istediğiniz ürün seçenekleri her bakımdan size büyük kolaylık ve önemli fırsatlar sağlamaya devam edecektir.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü