Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler
Fridge-Tag ne işe yarar?
   

Tıbbi kullanım amaçlı buzdolaplarında ve dondurucularda saklanan aşıların ve ilaçların sürekli takibi ve izlenmesini sağlayan, yüksek hassasiyetli bir sıcaklık monitörüdür. Fridge-Tag 2 her dakika ortam sıcaklığını ölçer ve alarm limitiniz aşıldığında hemen bir uyarı verir.

Fridge-Tag bilgisayara nasıl bağlanır?
   

Cihazın sağ üst kısmında bulunan USB kablosu bilgisayara bağlanır ve FRIDGE-TAG isimli dosyaya girilir. Cihazın ekran kısmından 30 günlük veriye ulaşabiliyorken, bilgisayar bağlantısı ile 60 günlük ölçümler ve alarm/ihlal durumlarının oluştuğu anların detaylarını içeren PDF dokümanını ulaşılabilir.

Fridge-Tag 2’nin Avantajları Nelerdir?
   

Tıbbi kullanım amaçlı buzdolaplarında ve dondurucularda minimum/maksimum sıcaklık ve zaman verilerini en doğru şekilde kaydeder. Hassas aşıların ve farmasötiklerin sürekli izlenmesi için akıllı çözümler sunar. Uzun süredir mevcut olan hafızalı termometre sağlam gövde yapısına ve kolay okunabilir ekrana sahiptir. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından ürün kalifikasyonu olan tek hafızalı termometredir. DSÖ ürün kalifikasyon numarası E006/020’dir.

Fridge-Tag 2’nin Sıcaklık ve Kalibrasyon Kesinliği Nasıldır?
   

Fridge-Tag 2, -25°C / –55°C’ye kadar ölçüm yapabilen yüksek hassasiyetli, elektronik bir sıcaklık monitörüdür. Uluslararası Laboratuvar Akreditasyon İşbirliği (ILAC) tarafından, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) veri kümeleri üzerindeki performansı etken alınarak kalibrasyon izlenebilirliğinin uluslararası standartlarda olduğu belirtilmiştir. Sensör, +/– 0,5°C'lik bir ölçüm hassasiyetine sahiptir. Sıcaklık ölçümü, tüm izleme süresi boyunca her dakikada bir gerçekleşir. Bu süre, hatasız ve son derece doğru ölçüm sonuçlarını garanti eder. Bir alarm limiti aşılmış olsa ve Fridge-Tag 2 alarmı görüntülense bile, her ilave sıcaklık eşiği ihlalini biriktirir.

Fridge-Tag 2 Nasıl Gönderilir?
   

Fridge-Tag 2 kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve kalibrasyon belgesi ile gönderilmektedir. 

Garanti süresi, hafızalı termometrenin teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. Cihaz pil ömrü kullanım şartlarına bağlı olarak değişeceği için garanti kapsamı dışındadır. Frdige-Tag 2 Hafızalı Termometrenin kullanım kılavuzu içerisinde ekran açıklamaları, cihazın nasıl çalıştırılacağı, buzdolabına veya dondurucuya nasıl yerleştirileceği, ön ayarların nasıl okunacağı, ölçüm modundayken ekran göstergesini, geçmiş kayıtların nasıl okunacağı, son kullanma tarihi kodu hakkında açıklamaları olmak üzere ürünün kullanımı ve kurulumu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Medikal Termometre

Isıölçer cihazları gerçekten kritik görevler üstlenmiştir. Genellikle ortam ısısını ölçen ve bununla birlikte insanlar için sağlıklı bir ortam oluşturan ürün yelpazesine yakından bakmak gerekir. Bu konuda geçmiş dönemden bugüne kadar pek çok farklı ürün seçeneği insanların karşısına çıkmaktadır. Şık bir analog teknolojinin yanı sıra, özellikle de dijital teknoloji ürün seçeneklerini bu bağlamda birbirinden farklı boyutlarda gözden geçirmek gerekir.

Mekanik buzdolabı termometresi ve özelliklede hafızalı dijital termometreler, buradaki muazzam kategori seçeneklerini en önemli fırsat bütünlüğü ile insanlara göstermeye devam etmiştir. Büyük bir hassasiyetle takip ettiğimiz sonuçlarla birlikte, medikal termometre konusunda firmamız önemli çözüm adresi olmaya devam etmektedir. Bütçenize uygun, sağlıklı ve kalite bakımından olağanüstü kabul edilecek ürün seçeneklerini takip etmek için her zaman bizden gerekli yardım alabilirsiniz.

Medikal Termometre Fiyatları

Günümüz standartlarında burada karşınıza çıkmış olan nitelikli kategori, ürün kalitesi ve avantajları bakımından beklenen sonuçları ortaya koymaktadır. Her yönden avantajlı ve her yönden cazip bütünlük ile birlikte özellikle medikal termometre fiyatları ekonomik bir değer ortaya koymaktadır. Bu tarz ürünleri almak, sipariş vermek ve değerlendirmek için en iyi tarifi çözümlerden destek almanız gerekir.

Burada karşınıza çıkmış geniş yelpaze, sizin için çok nitelikli fırsat bütünlüğü yaratmaya devam etmektedir. Yıllar boyunca önemli bir emek ortaya koymuş olan firmamız birbirinden kaliteli ürünlerle birlikte her zaman size bu konuda gerekli desteği veriyor. Hem özenle kategorize edilmiş hem de faydalı bir şekilde değerlendirilmiş ürün seçeneklerini takip etmek için firmamızdan gerekli yardımları alabilirsiniz.

Medikal Termometre Çeşitleri ve Fiyatları

Zarif, nitelikli ve avantajlı ürün yelpazesi konusunda çok çarpıcı ürün seçeneklerini burada değerlendirmek söz konusu olmaktadır. İnsanlar için tamamen sağlıklı bir biçimde avantajları görmek istediğiniz noktada pek çok değişik ürün ve seçenek burada karşımıza çıkmaktadır. Eğer zaruri ihtiyaç olarak gördüğünüz bu ürün seçeneklerimiz her zaman sizin için faydalı ve avantajlı bir fırsat yaratmıştır.

Medikal termometre çeşitleri ve fiyatları değerlendirmesini yapabilmek açısından firmamızın özgüvenli çalışmaları size her zaman gerekli destek ve avantajı göstermeye devam etmektedir. Endüstriyel bir gelişimin avantajlarını takip etmek için ürünlerimiz size her zaman gerekli yardımı yapacaktır.

Medikal Termometre Çeşitleri

Kaliteli ve sağlık ürünler konusunda hazır bir firmanın size uygun ürün çözümleri kendini göstermektedir. Özellikle de medikal termometre çeşitleri dediğimiz zaman çok farklı avantajlı seçenekler kendini gösteriyor. analog ve dijital ürün yelpazesi ile farklı ortamların ısısını ön planda tutan seçenekler ön plana çıkmaktadır. Özellikle de hafızalı ürün seçenekleri ile birlikte burada karşınıza çıkan yelpaze, her geçen gün işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu ürünler kusursuz bir hizmet bütünlüğünü ön plana getirmektedir. Faydalı ve avantajlı yelpaze ile birlikte burada görmüş olduğunuz seçenek ve fırsatlar size her zaman sağlık açısından güvenilir destek sağlamaya devam edecektir.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü