Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi Günlük (Yaprak Ped)

ASM1153

Yeni ürün

53,00 TL

10 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

ISO9001:2008, ISO 14001:2004 belgeli

Ultra İnce Konforlu Tasarım - Aktif oksijen & Negatif İyonlu - Çift Bakım & Çift Konfor

Mükemmel 8 katmanlı koruma
1 nci Katman: İnce ipek ve yumuşak yapılan hızlı emici yüzey.
2 nci Katman: İleri ekolojik teknoloji gereği aktif oksijen ve negatif iyonlar.
3 ncü Katman: Profesyonel tasarlanmış sıvıyı yönelten tabaka. Hızlı absorbsiyon ve yanlardan sızıntıyı önleme.
4 ncü Katman: Hava geçiren kağıt.
5 nci Katman: Makromolekül emici tabaka.
6 ncı Katman: Hava geçiren kağıt.
7 nci Katman: 
Sıvı geçirmez ve nefes alan film.
8 nci Katman:
 Ayırma kağıdı.

Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) araştırmaları bütün dünyadaki kadınların % 80'inin çeşitli jinekolojik (kadın hastalıkları) hastalıklarından muzdarip olduklarını ve bu hastalıkların % 63'ünün kalitesiz kadın pedi kullanımından kaynaklandığını göstermektedir.
Bakteriler kadın pedi içinde kolay gelişir ve kadınlar adet zamanında daha savunmasız oldukları için enfeksiyonlar onlarda kolay gelişebilmektedir. Yüksek kaliteli ve güvenli olan pedler bu sürede kadınları korur ve aynı zamanda konfor ve rahatlık hissi yaratır.
Gelişmiş uluslararası teknolojiler adapte edilerek aktif oksijen ve negatif iyonlar organik olarak beraber birleştirilir, onlar deriden hızlı absorbe edilebilir ve bunun sonucunda sirkülasyonu etkili olarak arttırır, deri hücrelerini aktive eder, kan dolaşımına yardım eder ve metabolizmayı hızlandırır.
Aktif oksijen, kadın pedinin hava geçirgenliğini etkili olarak iyileştirir, hava sirkülasyonunu hızlandırır, oksijenin sirkülason sıklığını arttırır, zararlı bakterileri giderir ve kadının özel bölgelerinin kendiliğinden temizlenme fonksiyonlarına yardım eder.
Her kadın sağlık ve hijyene sevinmek ve bu günler zarfında kendini konforlu hissetmek ister. TİENS AİRİZ kadın pedleri negatif iyonlu tabaka bağışıklığı ve antibakteriyel dayanıklılığını arttırır, hoş olmayan kokuları yok eder, gerginliği ve yorgunluğu hafifletir.

 

SETİN İÇERİĞİ

GÜNLÜK KADIN PEDİ (30 Adet )
Kişisel günlük hijyenin ve temizlik hissinin tutulması için idealdir. Aşırı yumuşak olan pedler, gün boyunca size zindelik ve temizlik hissi verirler, bu da size adet döneminden önce ve sonra kendinizi iyi hissetmenize yardım eder.

HUZURLU, SAĞLIKLI VE GÜZEL OLMANIZ İÇİN
Yepyeni Bir Teknoloji Gereği İki Kilit Bileşenli Çekirdeği Olan Patentli Yüksek Teknolojik Ürün
Yaşam, negatif iyon ve oksijenin etkisi altında hızla gelişir.

 

"Anyon" olarak da bilinen negatif iyonların önemi
Anyonlar kokusuz ve tatsız, gözle görülmeyen moleküllerdir. Onların insan sağlığı için özel bir önemi var ve "hava vitaminleri" olarak bilinir. Onlar mikrop ve bakterilerin öldürülmesi için kuvvetli bir araçtır. Negatif iyonların havadaki konsantrasyonu ne kadar yüksek olursa, bakterilerin çevredeki ayısı o kadar düşük olur. Negatif iyonlar, hastalıkları önleyerek vücudun bağışıklık sistemini etkin bir şekilde güçlendirir. Anyon konsanstrasyonu 5000/cm3'ten daha yüksek olduğunda, sonuçlar; bağışıklığın güçlendirilmesi, iltihap önleyici ve antibakteriyel bir etki ve kan basıncının iyileştirilmesi şeklinde baş gösterir.
TİENS AİRİZ kadın pedi içinde patentli anyon ile bant, cm3 içinde 6100'e kadar negatif iyon salgılar.
Bu, genellikle anyonların kadın pedlerindeki en yüksek konsantrasyonudur.
Negatif iyonlar, bakterilerin pedin yüzeyindeki çoğalmasını etkili olarak bastırır, bağışıklığı kurar ve sağlıklı bir ortam sağlar. Negatif iyonlar vajinadan rahime ulaşır ve kan dolaşımını iyileştirir.

 

"Aktif oksijen" benzersiz bileşeni
Aktif oksijen, pedin hava geçirgenliğini olduğu gibi oksijenin erişimini de yüksek derecede arttırır. Bu da bakterilerin gelişimini bastırır. Bu formüle eklenen nane ise deriyi canlandırır ve kaşıntıyı önler.
Araştırmalar, oksijen ve anyonların kandaki içeriğinin metabolizma üzerine dolaysız bir etkisi olduğunu göstermektedir. Oksijenin ve anyonların kanda yükselen konsantrasyonu, besin maddelerinin absorbe edilmesine yardım edip ürün artıklarını yok ederek kanı temizler. Bununla beraber kanın pH değerinin regüle edilmesi ve iç salgı bez hücrelerinin aktive edilmesiyle iç salgı bezlerinin normal fonksiyonlarına yardımcı olur ve salgılanan hormonların düzeylerini normal sınırlarda tutar.

 

TİENS AİRİZ KADIN PEDİNİN BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ
1) İnce ipek ve yumuşak pamuktan yapılan yüzey tabakası, hassas cildinizi kuru ve sakin tutacak şekilde tasarlanmıştır.
2) TİENS AİRİZ kadın pedinin aktif oksijen ve anyonlu çekirdeğinin, pazarda satılan diğer kadın pedleri arasında en yüksek konsantrasyonu olan peddir. Tamamen doğal bir şekilde antibakteriyel, iltihap önleyici ve koku giderici etkiye sahiptir.
3) Sıradan kadın pedlerine nazaran üç kat daha hızlı absorbsiyona izin veren ince ipek ve yumuşak pamuktan absorbe edici yüzeyi olan yenilikçi bir sıvı emici tabaka.
4) Benzersiz huni şeklinde delikli "akışı yönelten" patentli tabaka, sızıntıyı önlemek üzere sıvıyı hızla absorbe edip hapseder. Orta tabakadaki olağanüstü kuvvetli emici ajanlar sıvıyı pıhtılaştırır ve yapışkanlık hissini yok ederler.
5) Tüm TİENS AİRİZ kadın pedleri, ferahlık ve temiz tutmaya hizmet eden, havayı geçiren katmanlara sahiptir.
6) Patentli yapışkan bant, gece gündüz ve spor yaptığınızda size daha çok güvenlik ve konfor sağlar. Yapıştırıcı madde tamamen besin temeli üzerindedir, toksik değildir ve izler bırakmaz.
7) Patentli test kartı bulunur, kendi kendine testinizi yapabilmeniz için özel olarak üretilmiştir.
8) Besin temeli üzerinde üretilen alüminyum folyo ambalaj neme ve küflere karşı dirençlidir. Konforlu ekolojik paket içinde tek tek paketlenmiştir.
9) Üretim, hammaddelerin sıkı kalite kontrolü altında, yüksek hijyen standartları uygulanarak tam otomatik üretim hatları ile gerçekleştirilmektedir. Beyazlatılmamış, hiçbir klor miktarı içermeyen, temiz, yumuşak, zarif pamuk malzeme. % 100 doğal, biyolojik geri dönüşümlüdür, antialerjiktir. Kimyasalsız ve yan etkileri olmayan temiz ve doğal bir üründür.

Bir Yorum Yaz

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Menü