Formlar & Kartlar & Defterler 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 14 ile 28 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 28 arasındaki öğeler

Aile Hekimliği Formları & Kartları & Defterleri

Sağlık Bakanlığı, Aile Hekimliği kurumlarının uygulamalarını ve topladıkları verileri kayıt altına almalarını, arşivlemelerini istemektedir. Bu çalışma için ihtiyaç duyulabilecek her çeşit aile hekimliği formları, sağlık kayıt defterleri, izlem fişleri ve aşı kartları sitemizde mevcuttur. Tamamı kolay doldurulabilir özellikte olan bu ürünler tüm verilerin düzenli bir biçimde kayıt altına alınmasını sağlar. Ayrıca sitemizde diyabet hastaları gibi bazı hastaların ilaç ve tedavi takiplerini rahatlıkla yapmalarını sağlayacak kartlar da bulunur.

Hazırladığınız Kayıtları Yıllarca Saklamanız Gerekecek!

Sitemizde bulunan aile hekimliği formları ve aile hekimliği defterleri ile fişler ve kartlar nitelikli birinci sınıf hamur kağıt üzerine basılmıştır. Bazı kayıtları kanunlar ve yönetmelikler gereği 15 yıla kadar uzayan bir süre muhafaza etmeniz gerektiğini unutmayınız. Bu sebeple kullanmış olduğunuz form ve defter gibi malzemelerin nitelikli kağıttan üretilmiş olmasını tercih ediniz.

Eksik Bilgilerle Kayıt ve Arşivleme Yapmayın!

Bu kategoride yer alan tüm form, defter, izlem fişi ve aşı kartı benzeri malzemeler üstünde gerekli olabilecek tüm bilgilerin kaydedilebileceği alanlar bulunur. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeler ve yönetmelikler göz önüne alınarak hangi bilgilerin olması gerekli olduğu düşünülerek hazırlandığından eksik bilgi ile arşiv yapmanız önlenmektedir. Kişilerin kimlik bilgilerinin bulunması gerekli olduğu form ve fişler üstünde TC kimlik numarasının yazılabileceği bölümler de bulunmaktadır. En güncel bilgilerle hazırlanmış reçete ve sağlık raporu gibi devamlı kullanmış olduğunuz ürünler için de bu kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü