Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Elastik flaster ne işe yarar?
   

Her türlü pansuman işleminde kullanılabilir. % 100 polyester dokumasız (non-woven) kumaştan üretilmiştir. Poliakrilat yapışkanı sayesinde hassas ciltlerde allerji oluşturmaz ve hareketin olduğu vücut bölgelerinde kolayca uygulanabilir. Post-operatif kullanımda kolaylık sağlar.

Elastik flaster nasıl kullanılır?
   

Temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Yapıştırıldıktan 24 saat sonra değiştirilmesi önerilir. İhtiyaca göre farklı ölçülerde kesilebilir. Sabitlenecek malzemeyi en az 2.5 cm geçecek şekilde deriyi germeden yapıştırılmalıdır.

Flaster bantın yapışkanı nasıl çıkar?
   

Vazelini yapışkanın olduğu yere sürünüz. Fırça yardımıyla izlerin üzerine doğru sürtünüz. Ilık suyla durulama yapınız. - İspirto, selülozik tiner gibi malzemeler bant izlerini çıkarmada kesin çözümdür.

Unipore flaster nedir?
   

Unipore Flasterin uzunluğu 5m ve genişliği 5cm' dir. Tıbbi cihazların ve pansumanların sabitlenmesinde kullanılan hipoalerjenik yapışkanlı tıbbi elastik flaster. Elastik ,dokumasız kumaştan yapılmıştır. Enine esnek ve yumuşak kumaşı ile vücut kıvrımlarına uyum sağlar.

Unipore bant ne işe yarar?
   

Unipore elastik sabitleme bandı (flaster) her türlü pansuman işleminde kullanılabilir. % 100 polyester dokumasız (non-woven) kumaştan üretilmiştir. Poliakrilat yapışkanı sayesinde hassas ciltlerde oluşturmaz. in ve hareketin olduğu vücut bölgelerinde kolayca uygulanabilir. Post-operatif kullanımda kolaylık sağlar.

Unipore ne demek?
   

Unipore elastik sabitleme bantları vücuda sabitlenmesi gereken malzemeleri yapıştırmak için kullanılır. Ürünün içeriğinde lateks bulunur. Hipoalerjiktir yani benzeri ürünlere göre alerjiye neden olma ihtimali daha azdır. İhtiyaç duyulan ölçülerde kesilebilir.

Elastik Flaster

Elastik Flaster Çeşitleri

Elastik Flaster Fiyatları

Elastik Flaster Çeşitleri ve Fiyatları

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü