Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Aspiratör cihazı nedir?
   

Ameliyathanelerde, yoğun bakım ve acil ünitelerinde, aspirasyon (vakumla sıvı veya partikül çekme) gerektiren tüm cerrahi işlemlerde kullanılan hava pompası yardımıyla sıvı/partikül çekmeye yarayan vakum / emiş cihazı olarak tanımlanabilir.

Cerrahi aspiratör nasıl çalışır?
   

Genel olarak vakumlama yöntemi ile çalışan cerrahi aspiratörler, sıvı ya da partikül çekme işlevleri sayesinde hastane, ambulans ve klinik içerisinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Hasta bakım işlemlerine yardımcı olan bu cihazlar yüksek seviyede bir emiş gücüne sahip olmaktadır.

Portatif aspiratör cihazı nedir?
   

Bu cihaz ameliyathanelerde, hasta odalarında, revir ve acil servislerde klinik uygulamalar sırasında cerahat ve kan gibi sıvıların aspire edilmesi için kullanılmasının yanı sıra ameliyat sonrası evde tıbbi bakımlarda balgam çıkarmakta güçlük çeken hastaların kullanımı için de oldukça uygundur.

Aspiratör cihazının temizliği nasıl yapılır?
   

Özellikle her kullanımdan sonra cihaza mutlaka serum fizyolojik (SF) sıvısı çekilmesi gerekmektedir. Serum fizyolojik yoksa bu işlem temiz suyla yapılabilir. Cihaza SF sıvısı çekilmesiyle vücut sıvılarının geçtiği hortumlar ve kanallar temizlenecektir.

Aspiratör Cihazı

Tıp biliminin gelişimi dikkatle takip edilirken, bu gelişimde özellikle medikal sektörünün katkısının unutmamak gerekir. Muayene, tedavi, cerrahi müdahale ve pek çok koşulda farklı malzemeler ve gereklilikler ortaya çıkmaktadır. Emici güç ve potansiyeli ile birlikte aspiratör önemli bir sağlık aracıdır. Kimi zaman ambulans kimi zaman da ev gibi ortamlarda hasta bakımı için kullanılan ürün seçenekleri, vakum yöntemi ile sıvı ve partikülleri çekme kabiliyeti ortaya koymaktadır.

Kimi zaman ameliyatlarda kimi zamanlar da acil durumlarda kullanılan aspiratör cihazı gerçekten günümüz teknolojisinin en sağlıklı ürünlerinden biri olmuştur. İnsanların bir an evvel sağlığına kavuşması konusunda bu tip ürünler gerçekten sağlıklı bir alt yapıyı oluşturmak için çok önemli bir fırsat bütünlüğü ortaya koymuştur.

Aspiratör Cihazı Çeşitleri

Medikal sektörünün kaliteli ürün çeşitlerini görebilmek için burada ürünlerimiz çok yeterli yapısıyla dikkat çekmektedir. Özellikle tıbbi cihazlar konusunda yapılan değerlendirmeler her zaman önemli bir çözüm bütünlüğü ve fırsat yaratmıştır. Cerrahi modeller, portatif modeller ve elektrikli ürün seçenekleri ile karşımıza çıkmış olan aspiratör cihazı çeşitleri, her bakımdan insanların memnuniyetine büyük katkı ve destek sağlamaya devam etmiştir.

Yıllardan beri firmamızın burada bilinçli çözüm bütünlüğü ile ortaya koyduğu ürünler her şekilde muazzam bir kalitenin avantajlarını ön plana getirmektedir. Zaruri ihtiyaç olarak gördüğümüz kategoride buradaki ürünlerimiz her zaman müşterilerimize çok büyük kolaylıklar ve fırsatlar sağlamaya devam etmektedir. Birbirinden farklı çeşitleri değerlendirmek istediğiniz noktada ürün örneklerimiz size yardımcı olmaya devam etmektedir.

Aspiratör Cihazı Fiyatları ve Çeşitleri

Muazzam derecede kalite ve avantaj bakımından kategorize edilmiş seçenekler, her bakımdan müşteri memnuniyetine çok büyük destek vermektedir. Burada görücüye çıkmış aspiratör cihazı fiyatları ve çeşitleri hem sağlık hem de avantaj bakımından muazzam bir çözüm bütünlüğünü ortaya koymaktadır. Hastaların iyileşmesine destek amacıyla ortaya konmuş olan kaliteli cihaz ve seçenekler, yeri geldiği zaman ihtiyaçların çok hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Eğer bu konuda doğru kararı verip hızlı adımlar atacak olursanız, medikal sektörünün avantajlı sonuçlarını daha yakından görebilirsiniz.

Aspiratör Cihazı Fiyatları

Kaliteli ürün kategorisi konusunda medikal sektörünün en iddialı firmalarından biri haline geldik. Elektrikli cihazların özellikle hastanelerde, evlerde ve hasta bulunan yerlerde performansı dikkat çekmektedir. Çoğu zaman ömür boyu bu ürünlere ihtiyaç duyan hastalar olduğu bilinir. Cerrahi müdahaleleri muayeneler ve pek çok farklı yine bu kaliteli endüstri ürünleri büyük bir gereklilik ortaya koymaktadır. Olayı bir de aspiratör cihazı fiyatları açısından değerlendirecek olursak, tamamen ekonomik çözümler sayfalarımızda kendini göstermektedir.

Zaruri ihtiyaçları ve önemli avantajları değerlendirme noktasında firmamız her zaman size önemli destekler ve katkılı avantajlar sağlamıştır. Ondadır, zaruri ihtiyaçların giderilmesi noktasında burada firmamız her zaman güvenilir bir çözüm adresi olarak ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir. İnsan sağlığı için yapılan yatırımların karşılığını görmek gerçekten mutluluk verici bir durumdur. Tam da bu durumda firmamız önemli çözümlerle birlikte müşterilerimize her zaman büyük katkı sağlamıştır.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü