Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Enjeksiyon ve Pansuman Odası Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Enjeksiyon ve Pansuman yapılan odanın kapısında bulundurulması zorunlu tabeladır.

Gebe İzlem ve Aile Planlaması Odası Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Gebe İzlem ve Aile Planlaması işlerlerinin yapıldığı odanın kapısına asılması gereken tabeladır.

Bebek Bakım ve Emzirme Odası Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Bebek Bakım ve Emzirme işlerinin yapıldığı odanın kapısında bulundurulması zorunlu tabeladır.

Bebek ve Çocuk Aşılama ve İzlem Odası Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Bebek ve Çocuk Aşılama ve İzlemlerinin yapıldığı odanın kapısında bulundurulması zorunlu tabeladır.

Gebe İzlem ve Üreme Sağlığı Odası Tabelası
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Gebe İzlem ve Üreme Sağlığı işlemlerinin yapıldığı odanın kapısında bulundurulması zorunlu tabeladır.

Acil Müdahale Odası Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde Acil Müdahale işlemlerinin yapıldığı odanın kapısına asılması gereken tabeladır.

Erkek-Bayan Engelli WC Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde erkek ve ya bayan engellilerin kullanacağı tuvalet kapılarına asılması zorunlu tabelalardır.

Erkek-Bayan WC Tabelası Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezlerinde erkek ve ya bayanların kullanacağı tuvalet kapılarına asılması zorunlu tabelalardır.

Aile Sağlığı Merkezleri ve Özel Muayenehaneler için Tabela, Kaşe, Kartvizit ve Çerçeve Rehberi

 

TABELA

Aile Sağlığı Merkezlerinde hekim ve diğer odaların kapılarında tabelalar bulunur. Bu tabelalar, odaların işlevlerini ve içeriklerini belirtir. Sağlık Bakanlığı, bu tabelaların büyüklük, renk ve yazı tipi gibi özelliklerine belirli standartlar getirmiştir. Bu standartlara uygun olmayan tabelalar, Aile Sağlığı Merkezlerinde kullanılamaz. Aile Hekimi Alışveriş sitemizde, Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanmış çeşitli tabelalar bulabilirsiniz. Bu tabelalar şunlardır:

 • Enjeksiyon /Pansuman odası Tabelası
 • Gebe İzlem ve Aile Planlaması Tabelası
 • Bebek Bakım ve Emzirme Alanı Tabelası
 • Bebek / Çocuk Aşılama ve İzlem Odası Tabelası
 • Gebe İzlem ve Üreme Odası Tabelası
 • Muayene Odası Tabelası
 • WC Bay Tabelası
 • WC Bayan Tabelası
 • Engelli WC Bay Tabelası
 • Engelli WC Bayan Tabelası
 • Acil Müdahele Odası Tabelası

Bu tabelalar, Aile Sağlığı Merkezlerinin düzenli, temiz ve profesyonel bir görünüm kazanmasına katkı sağlar.

KAŞE

Kaşe, hekimlerin resmi evraklara imza atarken kullandıkları bir medikal malzemedir. Kaşe üzerinde hekimin adı, soyadı, unvanı, diploma numarası, sicil numarası ve çalıştığı kurumun adı gibi bilgiler yer alır. Kaşe kullanmak, hem hekimin hem de hastanın işini kolaylaştırır. Kaşe ile imzalanan evraklar daha güvenilir ve geçerli olur. Aile Hekimi Alışveriş sitemizde, farklı boyutlarda ve modellerde kaşeler bulabilirsiniz. Kaşelerimiz şöyledir:

 • Küçük Boy Kaşe
 • Orta Boy Kaşe
 • Büyük Boy Kaşe
 • Cep Kaşesi

Kaşe siparişi verirken, kaşe üzerine yazılmasını istediğiniz bilgileri sipariş esnasında açıklama veya not bölümüne yazabilirsiniz. Eğer sipariş esnasında bu bilgileri veremediyseniz, 05536578139 nolu whatsapp numarasından veya alevdere@ailehekimialisveris.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

KARTVİZİT

Kartvizit, hekimlerin hastalarına iletişim bilgilerini vermek için kullandıkları bir medikal malzemedir. Kartvizit üzerinde hekimin adı, soyadı, unvanı, telefon numarası, e-posta adresi, çalıştığı kurumun adı ve adresi gibi bilgiler yer alır. Kartvizit vermek, hem hekimin hem de hastanın işini kolaylaştırır. Kartvizit ile hastalar hekime daha kolay ulaşabilir ve randevu alabilir. Aile Hekimi Alışveriş sitemizde, kaliteli ve şık kartvizitler bulabilirsiniz. Kartvizit siparişi verirken, kartvizit üzerine yazılmasını istediğiniz bilgileri sipariş esnasında açıklama veya not bölümüne yazabilirsiniz. Eğer sipariş esnasında bu bilgileri veremediyseniz, 05536578139 nolu whatsapp numarasından veya alevdere@ailehekimialisveris.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ÇERÇEVE

Çerçeve, Aile Sağlığı Merkezlerinde veya Özel Muayenehanelerde duvarlara asılan afişleri korumak ve görsel olarak güzelleştirmek için kullanılan bir medikal malzemedir. Aile Sağlığı Merkezlerinde veya Özel Muayenehanelerde bazı afişlerin asılması zorunludur. Bunlar, hastaların bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi ve haklarının korunması için gerekli olan afişlerdir. Bazı afişler ise bilgilendirme amaçlı asılabilir. Bu afişler, hastaların sağlık konusunda farkındalık kazanmasına ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmesine yardımcı olur. Aile Hekimi Alışveriş sitemizde, hem zorunlu hem de bilgilendirme amaçlı afişleri bulabilirsiniz. Bu afişleri korumak ve görsel olarak güzelleştirmek için de çerçevelerimizi kullanabilirsiniz. Çerçevelerimiz şöyledir:

 • Alüminyum A3 Çerçeve
 • Alüminyum A4 Çerçeve
 • Alüminyum 50*70 Çerçeve

Çerçevelerimiz, alüminyum malzemeden yapılmıştır. Bu sayede paslanmaz, dayanıklı ve hafiftir. Çerçevelerimiz, kolay açılıp kapanabilen klipsli sistemlidir. Bu sayede afişleri kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçevelerimiz, Aile Sağlığı Merkezlerinin veya Özel Muayenehanelerin daha düzenli, temiz ve profesyonel bir görünüm kazanmasına katkı sağlar.

 

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü