Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Aşı Uygulama Teknikleri  Afişi Nedir?
   

Hangi aşının hangi kas grubuna hangi açı ve tekniikle yapılacağını gösteren afiştir. A3 ve A4 boyutları mevcutur. Pvc Kaplıdır.

Aşı Dolabı Aşı Yerleştirme Talimatnamesi Nedir?
   

Aşı buzdolabının hangi rafına hangi aşıların konulacağını ve konumlarını gösteren tek tarafı yapışkanlı a4 büyüklüğünde afiştir.

Bebek Alt Değiştirme Bilgilendirme Afişi Nedir?
   

Bebeğin altı değiştirilirken nelerin yapılması nelerin yapılmaması gerektiğini resimlerle gösteren bir afiştir. Bebek bakım odalarında bulundurulması zorunludur.

Doğru Emzirme Teknikleri Afişi Nedir?
   

Bebek emzirilirken yapılması ve yapılmaması gerekenleri görsel olarak da anlatan afiştir. A4, A3 ve 50 cm x 70 cm boyutlarındadır.

El Yıkama Endikasyonu El Yıkama Afişi Nedir?
   

Elleri yıkarken nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve yıkama tekniklerini anlatan afiştir. A4 ve A3 boyutları mevcuttur.

Sağlık Bakanlığı Yeni Flaması Nedir?
   

Üzerinde Sağlık Bakanlığının yeni logosu bulunan rachel kumaştan yapılmış her sağlık kurumunun önünde Türk Bayrağı ile beraber asılı olması gereken flamadır.

Yangın Güvenlik Talimatnamesi Nedir?
   

Üzerinde yangın anında yapılması gerekenlerin ve önceden oluşturulması gereken ekip adının yazılacağı yer bulunan afiştir. A4 ve A3 boyutları mevcuttur.

Çocuklarda Yaşa Göre Normal Gelişme Afişi Nedir?
   

0-60 ay arası çocuklarda yaşına göre ay ay motor, görme motor, dil konuşma, sosyal davranış gelişimini gösteren pratik bir afiş. A4 ve A3 boyutlarındadır.

Bebek Dostu Kurum Emzirme Politika Afişi Nedir?
   

Aile Sağlığı Merkezleri için Aile Hekimlerinin bulundurması zorunlu olan malzemelerdendir.  bu afişte yazan kriterlerin o kurum tarafından yerine getirildiğini gösterir. Bebek Dostu Birinci Basamak Sağlık Kurumu kriterlerine uygun Emzirme Politikası afişidir.

ASM Performans ve Kalite Dökümanlarını Bizde Arayın!

Aile Sağlığı Merkezlerinde ve diğer sağlık kuruluşlarında muhakkak bulunması gerekli olan bazı dokümanlar var. Bu dökümanlar, afişler, flamalar ve diğer malzemeleri birer birer aramak mecburiyetinde değilsiniz. Çünkü sitemizde tamamını tek bir sayfada görüntüleme, dilediğiniz ürünün siparişini verme ve kapınıza kadar gelmesini sağlama şansına sahipsiniz. Sadece ihtiyaç duyduğunuz dokümanları seçin, siparişinizi verin ve senelerce problemsiz bir biçimde kullanın!

Hepsi Renkli ve Kaliteli Baskılı Afişler!

Sitemizde satışa çıkarılan tüm asm performans ve kalite dökümanlarının çok uzun süre kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü dijital baskı tekniği ile hazırlanmış olan ürünler birkaç ay değil senelerce renkleri solmadan kalabiliyor. Tamamı renkli baskı ile hazırlanan afişler üstünde çizimler de bulunuyor. Önemli bilgilerin ve uyarıların çizimler eşliğinde vurgulanması çok daha akılda kalıcı bir form almasını sağlayabiliyor. Bu yüzden çizimli anlatımların tercih edilmesinde büyük fayda olacaktır.

Hem A4 Boy Hem de A3 Boy Ürün Seçenekleri

İhtiyacınıza en ideal ürünü alabilmeniz için seçeneklerinizi yine zengin bir ürün yelpazesi eşliğinde sizlere sunuyoruz. Aynı ürünün isterseniz büyük boy biçiminde isterseniz küçük boy olarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda rehberlik özelliği bulunan çeşitli dökümanları da sitemizde, bu kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. Yangın talimatnamesi gibi oldukça önemli olan bilgileri de kurum içerisinde bulundurmak için afiş formunda hazırlanmış ürünlerimiz arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Satışını Yaptığımız Ürün Markaları

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü