sayfa başına
Gösterilen 1 - 14 ile 204 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 204 arasındaki öğeler

Sağlık kuruluşlarının ana ihtiyaçlarının neler olduğunu en doğru biçimde tespit eden Dere Medikal tüm gereksinimlerinizi eksiksiz bir biçimde karşılamaya devam ediyor. Hasta muayenesi, tedavisi ve tetkiklerinde kullanılacak olan sarf malzeme ihtiyaçlarınızı bu kategori altında topladık. Kalite gözeterek itina ile seçtiğimiz ürünleri sizlere en daha sağlıklı şekilde ulaştırıyoruz.

Muayene eldivenleri, rulo sargı bezleri, abeslang, tıbbi atık kutusu ve daha pek çok ürünü uygun ücretler ile satın alabilirsiniz. Tüm çalışmalarınızı daha basit bir hale getirecek olan ürünlere göz atmayı sakın unutmayın. Sağlık çalışanlarının hijyen kaidelerini yerine getirmelerine olanak tanıyan ürünleri isterseniz fiyatlarına ya da ürün adlarına göre sıralayarak inceleyebilirsiniz.

Acil müdahalelerde de sıklıkla kullanılacak olan pamuk, oksijenli su, batikon, pet eldiven ve diğer ürünleri isterseniz tek bir siparişte toplayabiliyor ve paket halinde satın alabiliyorsunuz. Steril eldivenler ve gaz kompreslerini ya da rulo sargı bezlerini stok sorgulaması yaptıktan sonra fazla miktarda satın alabilirsiniz. Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılıyor. Bu kategori altında göremediğiniz ihtiyaçlarınızı lütfen bize bildirin.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü